Ons Team

Tessa van Eekeren

Trainer

06 57538926
Scholen: De Compositie, Het Meesterwerk, De Optimist, Het Palet, Het Universum, De Verwondering, Montessori Stad

Sandra Prins

Trainer

06 22211019
Scholen: De Zevensprong, De Kraanvogel, De Caleidoscoop, De Polygoon, De Olijfboom, De Pirouette, Het Zonnewiel, De Verbinding.

Marije van Haarlem

Trainer

06 42798656
Scholen: Overstijgend (Almere/Lelystad)

Frieda van Olphen

Begeleider Jeugdhulp/Sterke Start

06 53325204
Kinderopvang in Almere Stad Oost

Maureen Stieltjes

Begeleider Jeugdhulp

06 10859472
Scholen: Het Meesterwerk, De Optimist, Het Palet, Het Universum, De Verwondering

Tara Korenhof

Begeleider Jeugdhulp

06 12698166
Scholen: De Caleidoscoop, Polygoon, De Kraanvogel, De Pirouette, Montessori Stad

Dominique Bouman

Begeleider Jeugdhulp

06 11326443
Scholen: De Olijfboom, Het Zonnewiel, De Verbinding

Femke Dekema

06 41520661
Scholen: De Flierefluiter, De Regenboog, De Loofhut, De Ark, De Polderhof, De Klaverweide, De Aquamarijn (per april '22)

Maaike Mars

Trainer

06 30442898
Scholen: Het Letterland, De Omnibus, De Ontdekking, De Windwijzer, De Achtbaan, De Delta, De Driemaster, Al Iman.

Miranda Voorn

Trainer

06 34007339
Scholen: De Vuurvogel, Het Crescendo, De Lichtboei, De Syncope, Montessori (Muziek), Vrije School Almere

Meike Oldenbeuving

Trainer

06 83060209
Scholen: : Shri Ganesha, De Argonaut, Het Ichthus, De Kameleon, De Panta Rhei, De Digitalis, De Heliotroop, Het Samenspel Midden- en Noord

Charita van Lint

Begeleider Jeugdhulp

06 83144684
Scholen: De Achtbaan, De Delta, Al Iman

Mark Wanschers

Begeleider Jeugdhulp

06 10439561
Scholen: Baken Stad en Taalcentrum (VO)

Janneke Wolting

Begeleider Jeugdhulp

06 82654761
Scholen: Het Ichtus, De Kameleon

Damien Heil

Begeleider Jeugdhulp

06 23730762
Scholen: De Vuurvogel, Het Crescendo, De Lichtboei, De Syncope, De Vrije School Almere

Vera Bouland

Begeleider Jeugdhulp

06 23931153
Scholen: De Windwijzer, De Ontdekking, Het Letterland, De Omnibus

Peggy de Oude

Begeleider Jeugdhulp

06 23122631
Scholen: De Panta Rhei, De Argonaut, De Digitalis, De Heliotroop, Shri Ganesha

Evelien Nevenzel

Begeleider Jeugdhulp/Sterke Start

06 13919112
Kinderopvang in Almere Centrum en West

Mia van Leesten

Trainer

06 83331577
Scholen: Helen Parkhurst en Buitenhout College (VO)

Hanneke Schippers

Trainer

06 46344582
Scholen: Oostvaarders College, Montessori Lyceum Flevoland, Trinitas (VO)

Daniëlle Roskam

Begeleider Jeugdhulp

06 34007315
De Aurora, De Architect, Het Kristal, De Egelantier, Het Samenspel, De Driemaster

Judith van Rossem

Begeleider Jeugdhulp/Sterke Start

06 22405271
Basisschool De Tjasker en kinderopvang in West en Buiten

Calis Maartens

Trainer

06 83194675
Scholen: De Lettertuin, De Buitenburcht, De Tjasker, Het Architect, De Dukdalf, Het Kristal, De Archipel, De Aurora

Meruchia Gefferie

Begeleider Jeugdhulp

06 13985354
Scholen: De Zevensprong, De Lettertuin, De Albatros, De Dukdalf, De Buitenburcht

Joy Egberts

Begeleider Jeugdhulp

06 34658058
Zwangerschapsverlof

Malou Reisch

Trainer en Begeleider Jeugdhulp

06 13194155
Scholen: De Albatros, De Kring, Bommelstein, Het Kompas, De Egelantier, Het Spectrum, Het Drieluik, Het Avontuur en het Echnaton.

Razia Ahmadi

Begeleider Jeugdhulp

06 13642688
Scholen: De Kring, De Bommelstein, Het Taalcentrum PO

Lyanne Cornelisz

Begeleider Jeugdhulp/Sterke Start

06 20766226
Kinderopvang in Almere Poort en Almere Buiten.

Jolanda van der Windt

Trainer

06 83043934
Scholen: De Meergronden en Arte College (VO) (per april '22)

Bianca Beukeboom

Begeleider Jeugdhulp

06 22405271
Scholen: De Loofhut, De Ark, De Polderhof

Suzanne Schaap

Begeleider Jeugdhulp

06 12153212
Scholen: De Flierefluiter, De Regenboog, De Klaverweide, De Aquamarijn, De Compositie

Soraya van Beelen

Begeleider Jeugdhulp/Sterke Start

06 83119827
Kinderopvang in Almere Haven en Oost

Anne Oldenhof

Trainer

06 14320740
Scholen: Baken Poort (VO)

Ruben Tromp

Trainer

06 83204192
Scholen: Aeres, Baken Park (VO)

Eline Leuven

Trainer

06 20890075
Scholen: De Columbusschool, De Droomspiegel, De Kleine Wereld, De Sterrenschool, De Ruimte, De Duinvlinder, De Zeeraket en Odyssee.

Jessica Hoogenboom

Begeleider Jeugdhulp

06 82059826
Scholen: De Droomspiegel, De Kleine Wereld, Sterrenschool de Ruimte, De Zeeraket, De Duinvlinder, De Columbusschool, De Odyssee

Erika Ramjanam-Kroon

Begeleider Jeugdhulp

06 30002679
Scholen: De Droomspiegel, De Kleine Wereld, Sterrenschool de Ruimte, De Zeeraket, De Duinvlinder, De Columbusschool, De Odyssee